100% Bio Arganový olej,100ml

Výrobca: Body Tip
Kód produktu: 97904/viv001212
Bonusové body: 1
Dostupnosť: 3-10 dní
Cena: 15,70€ Bez dane: 13,08€
Cena v bonusových bodoch: 137

100% Bio Arganový olej na tvár, telo i vlasy

Blahodárne pôsobí na pokožku začervenanú, vysušenú aj ku sklonom k praskaniu. Priaznivo pôsobí na tvorbu kolagénu a elastínu, zabraňujetvorbe strií. Spevňuje krehké a mäkké nechty. Vhodný k posilňujúcim zábalom suchýchvlasov aj ako prísada do kúpeľa. Spomaľuje stárnutie pleti a výrazne zjemňuje vzniknutévrásky. Vhodný aj pre jemné očné okolie, ktoré nedráždí a nespôsobuje alergickéreakcie.


100% Marocco Arganový olej je jedným z najvzácnejších olejov na svete! Pre marocké ženy je vďaka svojmu jedinečnému zloženiu po stáročia prírodným elixírom krásy a mladosti. Preto sa Arganovému oleju hovorí  "marocké" alebo taktiež  "tekuté zlato".

Blahodárne pôsobí na pokožku začervenanú, vysušenú aj ku sklonom k praskaniu. Priaznivo pôsobí na tvorbu kolagénu a elastínu, zabraňuje tvorbe strií. Spevňuje krehké a mäkké nechty. Vhodný k posilňujúcim zábalom suchých vlasov aj ako prísada do kúpeľa. Spomaľuje stárnutie pleti a výrazne zjemňuje vzniknuté vrásky. Vhodný aj pre jemné očné okolie, ktoré nedráždi a nespôsobuje alergické reakcie.
  

Zloženie:
Argania Spinosa Seed Oil