Vitamín A - Betakarotén, 60 kapsúl

Výrobca: Hillvital
Kód produktu: hill Vitamin A
Dostupnosť: 3-10 dní
Cena: 12,90€ Bez dane: 10,75€

Vitamín A podporuje krásnu pokožku a prispieva k zdravým a silným vlasom, nechtom. Taktiež významne prispieva aj k lepšiemu zraku.  Pôsobí ako antioxidant, pomáha neutralizovať škodlivé voľné radikály. Má vplyv na fungovanie imunitného systému a na metabolizmus železa.

Betakarotén je najznámejším z takzvaných karotenoidov. Ide o provitamín A, z ktorého vzniká vitamín A. Betakarotén je farbivom, ktoré sa vyskytuje v ovocí a zelenine. Nájdeme ho v žlto-oranžovom i zelenom ovocí a zelenine. Najbohatšími zdrojmi betakaroténu a teda aj vitamínu A sú mrkva, marhule, papája, mango, broskyne, nektarinky, špenát, brokolica, hrach, kapusta a ďalšie.  

Vitamín A prispieva:

  •     k správnej látkovej premene železa,
  •     k zachovaniu zdravých slizníc,
  •     k udržaniu zdravej pokožky,
  •     k vývoju a udržaniu zdravého zraku,
  •     k správnemu fungovaniu imunitného systému

Vitamín A - Betakarotén - 60 kapsúl - výživový doplnok.

Denná doporučená dávka: 1 kapsula, po hlavnom jedle

Obsah: 60 gélových kapsúl

Zloženie: Vitamín A, stabilizátor: želatína, emulgátor: glycerol, voda a farbivo: oxid železitý, včelí vosk, sójový olej.

Informácia pre alergikov: Tento produkt obsahuje sójový olej (bez GMO).

Skladovanie: Odporúčame skladovať v suchu pri maximálnej teplote do 25°C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Upozornenie: Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Štítky vitamíny