Vitamín E, 100 kapsúl

Výrobca: Hillvital
Kód produktu: hill Vitamin E
Dostupnosť: 3-10 dní
Cena: 14,90€ Bez dane: 12,42€

Vitamín E je známy antioxidant, pomáha eliminovať oxidačný stres. Dostatok vitamínu E je nevyhnutný pre správne fungovanie imunitného systému, pre zdravie ciev a pokožky.

Vitamín E je rozpustný v tukoch. K najbohatším zdrojom tohto vitamínu patria slnečnicové semiačka, rôzne druhy orechov, rastlinné oleje, obilné klíčky, ryby, celozrnná múka, zelená listová zelenina a iné.

Vitamín E:

  •     je silný antioxidant,
  •     prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému,
  •     prispieva k udržaniu optimálneho zdravia ciev a pokožky.

Vitamín E ako antioxidant pomáha chrániť telo pred pôsobením škodlivých voľných radikálov. Voľné radikály sú látky, ktoré prirodzene vznikajú v tele pri metabolických procesoch. Avšak ich nadbytok spôsobuje oxidačný stres a môže zapríčiniť vznik a rozvoj vážnych ochorení, akými sú napríklad Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba, rôzne druhy rakoviny, kardiovaskulárne ochorenia a podobne.

Obsah: 100 gélových kapsúl

Výživové hodnoty: v 1 kapsule % RVH* Vitamín E (D-alfa-tokoferyl acetát) 294 mg 2450,00%   * Referenčná výživová hodnota
Zloženie: Vitamín E, stabilizátor: želatína, emulgátor: glycerol a voda.
Dávkovanie: Užívajte jednu kapsulu denne spolu s jedlom.
Skladovanie: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.

Informácia pre alergikov: Tento produkt obsahuje sójové deriváty (bez GMO).

Upozornenie: produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 

Zloženie: Vitamín A, stabilizátor: želatína, emulgátor: glycerol, voda a farbivo: oxid železitý, včelí vosk, sójový olej.

Informácia pre alergikov: Tento produkt obsahuje sójový olej (bez GMO).

Skladovanie: Odporúčame skladovať v suchu pri maximálnej teplote do 25°C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Upozornenie: Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Štítky vitamíny