Nakupujete u nás častejšie? Každým svojim nákupom vám pripíšeme vernostné body (Jahody) ktoré môžete využiť na lacnejśie nákupy.

ZELENÝ JAČMEŇ 100G + CHLORELA 750 tabl.

  0 recenziu
Výrobca: Benevit s.r.o
Kód produktu: zj05
Bonusové body: 4
Dostupnosť: 3-10 dní
Cena: 45,50€ Bez dane: 37,92€
Cena v bonusových bodoch: 455

Detoxikačný balík - Zelený jačmeň 100g + Chlorella 750 tabl. (150g)

Vyživový doplnok Zelený jačmeň obsahuje sušenú šťavu z mladých listov jačmeňa, ktorý obsahuje vysoké množstvo vyživných látok. V Zelenom jačmeni sa nachádzajú minerálne látky a vitamíny v prirodzenej, organicky viazanej forme. Pre telo sú ťažko nahraditeľné anorganickými soľami mineralných látok a chcemicky pripravenými vitamínmi zo syntetických vyživových doplnkov.


Jednobunkový organizmus Chlorella je zelená sladkovodná riasa, ktorá sa nachádza na Zemi už asi 2 milióny rokov. Riasi sú vhodný zdroj živín, bielkovín, minerálných látok a vitamínov. Chlorella obsahuje najväčšie množstvo chlorofilu zo všetkých známych rastlín na našej planéte.

Odporúčané použitie:
Chlorella - 3 krát denne 4-6 tabliet zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Pozor, treba dôslene dodržiavať pitný rezím !
Jačmeň - 1 – 3 krát denne rozpustiť jednu kávovú lyžičku v 2 dl neperlivej vody alebo ovocnej šťavy a vypiť. Vhodnejšie je použiť šejker na vymiešanie nápoja.

Číslo Rozhodnutia ÚVZ SR: ZHHSR/7315/2009
 
Ďalšie informácie:
Pre Vaše zdravie je dôležitá pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl . Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Krajina pôvodu: Utah, USA - organicky pestované.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevdené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Odporúčame tiež (1)

Pridať vlastnú otázku

Vaše meno a priezvisko:


E-mail:


Napíšte kde ste našli túto cenu (www adresa alebo názov) a cenu ktorú ste našli Poznámka: HTML tagy nebudú prevdené!

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: