Winalite - Aunity ANIÓNOVÉ VLOŽKY DENNÉ

Výrobca: WINALITE
Kód produktu: aun-52
Bonusové body: 1
Dostupnosť: 3-10 dní
Cena: 5,80€ Bez dane: 4,83€
Cena v bonusových bodoch: 50

WinIon - Aniónové vložky bavlnené s preventívnym a liečebným účinkom na denné použitie

Balenie obsahuje 10 ks
Dĺžka 24.5 cm

Hygienické menštruačné vložky a intímky od spoločnosti Aunity s turmalínom sú obohatené o aktívny kyslík, nanotechnológiou o striebro a obsahujú až 5800 aniónov/cm³. Aniónová vrstva sa aktivuje pri telesnej teplote a vlhkosti napríklad v intímnych partiách. Anióny sú známe svojim antibakteriálnym a protizápalovým pôsobením. Po uvoľnení vysielajú intenzívny prúd aniónov prospešných pre ľudský organizmus, vďaka čomu pomáhajú v boji proti baktériám a eliminujú zápach, zároveň udržiavajú optimálne pH a zdravie vaginálnej oblasti.
 
Aniónové vložky sú zložené so siedmych ochranných vrstiev tenkej, mäkkej vrstvy 100% bavlny, ktoré ochraňuju pokožku pred stykom s vlhkosťou. Ženám dovoľujú cítiť sa sviežo, komfortne a bezpečne počas celého dňa pri omnoho nižšej spotrebe ako pri bežných vložkách. Pod bavlneným povrchom je umiestnená aniónová vrstva, ktorá účinne pôsobí proti baktériam.
Vrstvy prepúšťajú vzduch a obsahujú intenzívne absorbujúcu substanciu ktoré tekutinu viažu na gél, čo zabraňuje nepríjemným pocitom vlhkosti, eliminujú sa tým nepríjemné zápachy.
Sucho, čistota a prístup vzduchu zabezpečujú najvyžšií komfort a hygienu.

Použitie: vhodné na každodenné použitie